605 395 669

posadzkimaszynowo@onet.pl

posadzki miksokretem

posadzki maszynowe wielkopolska
               łódzkie, kujawsko-pomorskie

Posadzki Poznań - O firmie

Specjalizujemy się w wykonywaniu  posadzek/wylewek wykonywanych –  mechanicznie. Pracujemy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego, lecz w przypadku większych zleceń jesteśmy elastyczni  terytorialnie.

Jesteśmy  firmą, która powstała w 2011r., lecz nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Świadczymy usługi budowlane w zakresie profesjonalnego wykonawstwa  posadzek betonowych z agregatu spalinowego typu Mixokret. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu posadzki maszynowe Poznań są najwyższej jakości. Ciągle inwestujemy w nowoczesne technologie, poprawiając nie tylko jakość naszych usług ale również szybkość działania.

Oferowane przez nas produkty są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, cena za wykonywane usługi ustalana jest indywidualnie. Jednak jesteśmy przekonani, że w tej kwestii na pewno dojdziemy do porozumienia, a jakość wykonanych przez naszą firmę zadowoli Państwa.

Zasięg usług
  • województwo wielkopolskie
  • województwo kujawsko-pomorskie
  • województwo łódzkie
  • Przy większych metrażach wykonujemy również posadzki na terenie całej Polski, Niemiec i Belgii.

    Cennik

    Ceny zawsze ustalamy indywidualnie. Zapewniamy niezmienność ustalonych wcześniej cen oraz darmowy kosztorys sporządzony przez właściciela naszej firmy, a także darmowe doradztwo w sprawach technicznych oraz materiałowych.

    posadzki maszynowe realizacje